V RATES ARENA ponúkame počas týždňa niekoľko druhov cvičení. Ponuka je tvorená harmonicky s ohľadom na priania klientov. Skupinové cvičenia sú vedené pod profesionálnym dohľadom našich trénerov a prebiehajú hlavne v popoludňajších hodinách. Počet miest je obmedzený a z toho dôvodu je potrebné rezervovať si miesto v dostatočnom predstihu.

ROZVRH SKUPINOVÝCH CVIČENÍ
 

Power yoga

Power yoga je plynulá zostava základných pozícií z jogy v tempe svojhu dychu, ktorá harmonizuje telo aj dušu, spevňuje telo a zvyšuje jeho flexibilitu.

Jumping

Cvičenie na malej a nízkej skladacej trampolíne je jedno z najúčinnejších aeróbnych cvičení. Veľmi rýchlo sa spaľuje telesný tuk  a zároveň posilňuje celé telo.

Powerbody

Powerbody je špeciálny druh cvičenia, ktorý pozitívne ovplyvňuje oporno-pohybový aparát organizmu, srdcovo-cievny systém a je výborný na formovanie postavy. Cvičenie je zamerané na precvičenie tela, spevnenie svalstva, tvarovanie problematických častí a teda aj na chudnutie a získanie kondície. Pri cvičení sa využíva vlastná váha tela, prípadne sa používajú rôzne posilňovacie pomôcky.

Spinning

Účinné kardiovaskulárne skupinové cvičenie - udržuje a zlepšuje kondíciu. Spinning je nielen zábavný, ale aj motivuje - ideálne cvičenie na schudnutie - účinne tvaruje a spevňuje postavu.

Relax yoga

Jemná forma jogy, kedy vás do pozícií (asán) dostáva dych a nie fyzická sila. V asánach ostávame niekoľko dychových cyklov a dovoľujeme dychu, aby v nej telo uvolňoval. Hatha joga je skvelým prostriedkom k energetickej a psychickej rovnováhe. Vhodná pre ľudí, ktorí potrebujú stíšiť, zastaviť, upokojiť...

Kruhový tréning

Je cvičenie na určitom počte stanovíšť vo vyššom tempe a bez prestávky. Prestávka príde až po absolvovaní všetkých stanovíšť. Na cvičenie sa používajú rôzne pomôcky, ale aj vlastná váha. Precvičíte celé telo, spálite kalórie a budujete kondíciu.

Zdravý chrbát

Je to súbor cvičení zostavených z prvkov jogy, pilatesu a iných druhov cvičení zameraných na posilnenie chrbtového svalstva, odstránenie zlozvykov a zregenerovanie namáhaného chrbtového apartátu. Hlavným cieľom je pravidelným cvičením odstrániť bolesť chrbtice. Cvičenie je zamerané aj na osvojenie si správnych techník pri manipulácii s predmetmi a tiež sa naučíte ako správne stáť a chodiť.

Pilates

Hlavným účelom cvičení je hýbanie celým telom, natiahnutie svalov a zvýšenie ich pružnosti. Ide o kombináciu pohybov ako balet, jóga, ale aj izometrické cvičenia. Hlavným cieľom je posilniť svaly.

Danse Latino Lady

Tanec je úžasný nástroj ako sa spoznať a objaviť v sebe to skutočné a autentické. Hodiny sú zamerané na latino tance ako sú salsa, bachata, samba, chacha, jive, merengue, alebo africká kizomba. Tancovanie je určené pre všetky ženy. Hodiny sú vedené tak, aby si zatancovala každá žena, ktorá je na hodine prvýkrát aj tá, ktorá už tancuje nejaký čas. Lekcie na seba nenadväzujú.