Power yoga

Power yoga

Power yoga je plynulá zostava základných pozícií z jogy v tempe svojhu dychu, ktorá harmonizuje telo aj dušu, spevňuje telo a zvyšuje jeho flexibilitu.

Jumping

Jumping

Cvičenie na malej a nízkej skladacej trampolíne je jedno z najúčinnejších aeróbnych cvičení. Veľmi rýchlo sa spaľuje telesný tuk  a zároveň posilňuje celé telo.

Pevné brucho

Pevné brucho

Cvičenie je zamerané na rozvoj brušných svalov a posilnenie centra tela. Zároveň sa pri cvičení aktivujú svaly chrbta, čím pri pravidelnom cvičení prispievajú k správnemu držaniu tela.

Powerbody

Powerbody

Powerbody je špeciálny druh cvičenia, ktorý pozitívne ovplyvňuje oporno-pohybový aparát organizmu, srdcovo-cievny systém a je výborný na formovanie postavy. Cvičenie je zamerané na precvičenie tela, spevnenie svalstva, tvarovanie problematických častí a teda aj na chudnutie a získanie kondície. Pri cvičení sa využíva vlastná váha tela, prípadne sa používajú rôzne posilňovacie pomôcky.

Spinning

Spinning

Účinné kardiovaskulárne skupinové cvičenie - udržuje a zlepšuje kondíciu. Spinning je nielen zábavný, ale aj motivuje - ideálne cvičenie na schudnutie - účinne tvaruje a spevňuje postavu.

Pevný zadok

Pevný zadok

Intenzívne cvičenie zamerané na spevnenie a posilňenie sedacieho svalu. Vďaka tomuto cvičeniu budete mať pekne formovaný a zdvihnutý zadoček.

Relax yoga

Relax yoga

Jemná forma jogy, kedy vás do pozícií (asán) dostáva dych a nie fyzická sila. V asánach ostávame niekoľko dychových cyklov a dovoľujeme dychu, aby v nej telo uvolňoval. Hatha joga je skvelým prostriedkom k energetickej a psychickej rovnováhe. Vhodná pre ľudí, ktorí potrebujú stíšiť, zastaviť, upokojiť...

Kruhový tréning

Kruhový tréning

Je cvičenie na určitom počte stanovíšť vo vyššom tempe a bez prestávky. Prestávka príde až po absolvovaní všetkých stanovíšť. Na cvičenie sa používajú rôzne pomôcky, ale aj vlastná váha. Precvičíte celé telo, spálite kalórie a budujete kondíciu.

Cvičenie pre deti

Cvičenie pre deti

Tréningy sa budú skladať z troch častí, ktorými bude rozcvička, hlavná časť a cvičenia na flexibilitu a stabilitu a budú vedené trénermi, ktoré budú mať deti pod neustálym drobnohľadom. Cieľom celoho tréningového plánu bude rozvoj všetkých atribútov obsiahnutých v cieľoch tréningu a celkové zlepšenie kondície detí a mladých športovcov.