Čo si mám doniesť so sebou na tréning?

Na tréning vám stačí športové oblečenie a obuv. Vhodné je priniesť si aj dobrú náladu a uterák. O všetko ostatné sa postará tím Rates Arena, ktorí sa na vás veľmi teší!

Môžem prísť aj s dieťaťom?

Pre malé deti je k dispozícii na rezerváciu vopred strážený detský kútik. Staršie deti môžu prísť na tréning prípadne na skupinové cvičenie tak ako je zverejnené v cenníku a rozvrhu skupinových cvičení. V prípade dodatočných otázok nás prosím kontaktujte.

Ako sa dá kúpiť členské?

Členské je možné uhradiť v hotovosti aj bankovým prevodom. Viac info: +421 908 339 990 a  info@ratesarena.sk

Ako zistím, že mi cvičenie prináša výsledky?

Bez merateľných výsledkov to nie je to pravé. Vytvorili sme preto program merania hodnôt, ktoré Vám odborne náš personál vysvetlí a zrealizuje. Pre vybrané hodnoty napr. váha alebo tuk v tele si môžete určiť cieľové hodnoty a tie si potom priamo vo vašom profile prezerať. Uvidíte tak históriu hodnôt z meraní a tiež prehľadný graf. V grafe tiež uvidíte cieľovú hodnotu, pokiaľ ste si ju pri meraní u inštruktora zvolili. Mať cieľ znamená vedieť, prečo cvičíte. Informujte sa u našich inštruktorov a dohodnite si čas merania. Zaberie to len pár minút.

Ktorý typ tréningu je pre mňa najvhodnejší?

Každý z nás je jedinečný. O vašich cieľoch a motivácii začať cvičiť sa s vami ochotne poradí náš vyškolený personál alebo priamo inštruktor. Je vhodné mať s ohľadom na svoj typ postavy a určené ciele vhodne zvolený tréningový a stravovací plán. Keďže každému sa môže hodiť iná kombinácia cvičení, doporučujeme sa o tom informovať priamo vo fitku. Radi poradíme ako skĺbiť vaše očakávania, časové možnosti a aktuálny stav vášho tela pred začatím pravidelného cvičenia.

Ako funguje prihlásenie pod čiaru?

Ak je hodina plná, môžete sa prihlásiť aj pod čiaru. Znamená to, že ak ste prvý pod čiarou a odhlási sa z tréningu jedna osoba, automaticky, ak ste v poradí, prejdete do stavu nad čiaru a budete štandardne prihlásený na hodinu. Samozrejme vás o tom bude informovať notifikácia emailom alebo sms správou. Ak je však tréning tesne pred svojím začiatkom a nik sa zatiaľ neodhlásil a vy ste boli pod čiarou, pošleme Vám notifikáciu, že sme Vás odhlásili a vrátili vám kredit. Stále však môžete sledovať tréning do poslednej sekundy a ak sa niekto odhlási, môžete sa následne už manuálne opäť prihlásiť.

Potrebujem podložku na jogu?

Joga podložku nepotrebujete, k dispozícii su jogamatky v našom štúdiu.